تبلیغات
شهرستان سردشت.-.-.سردشت90 - شارونیوز_وب سایت خبری تحلیلی سردشت پایان فعالیت خود را اعلام نمود
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

شهرستان سردشت.-.-.سردشت90
 
اخبارسردشت،تصاویرسردشت،مشکلات سردشت،کورد،زبان کردی

به وبلاگ من خوش آمدید
 

sardasht90:   وب سایت شارونیوز سایت خبری-تحلیلی شهرستان سردشت در تاریخ1/7/1390 رسما پایان فعالیت خود را از هر لحاظی اعلام نمود.

سایت شارونیوزكه فعالیتی كمتر از یك ساله داشت واخبار شهرستان سردشت را منعكس می نمود در آخرین خبر خود كه از سوی مدیر مسئول سایت اعلام شده بود اعلام نمود كه:به دلیل شرایط كاری مدیر سایت از این به بعد قادر به ادامه فعالیت دراین سایت نیست.مدیر سایت در پاسخ به این سوال كه_چرا مدت زمان كاری شما تا این حد كوتاه بودو آیا این برنامه از پیش تعیین شده بود؟گفت: این مشكلی كه برای من پیش آمد كاملا غیرمنتظره بود و البته ناخواسته. مطمئن باشید که پایان كار در شارونیوز برای من بیش از مخاطبینم زجرآور است و حداکثر سعی را بر این گذاشتم که فعالیتم را ادامه دهم اما متاسفانهبا شرایط موجودی هرگز نمی توانم آنگونه شاید و باید و فعال با وب سایت کار کنم و من هم معتقدم که هر کاری که انجام شود باید با جدیت هر چه تمام ترهمراه باشد واین خلاف وضع موجودی بنده است.

همچنین در پاسخ این سوال كه چرا سایت را به كسی دیگر واگذار نمی كنید گفت:من مدتی است كه در صدد پیدا كردن فردی برای مدیریت سایت بودم،اما به هر كسی كه گفتم متاسفانه با جواب "نه" روبرو شدم. وهر وقت كه هر كسی اعلام آمادگی برای بر عهده گرفتن این سمت نماید من آماده ام كه سایت را به صورت كاملا رسمی به وی واگذار نمایم.

لازم به ذكر است كه در حال حاضر شهرستان سردشت متاسفانه هیچ گونه رسانه خبری(تخصصی) فعالی را ندارد كه برای شهری بیش یكصدهزار نفری شاید نقصی بزرگ باشد.

طبقه بندی: اخبار سردشت،  مشکلات جامعه ما، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ