تبلیغات
شهرستان سردشت.-.-.سردشت90 - اعتراض مصدومان شیمیایی سردشت،نمایندگان را مجاب به پیگیری کرد
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

شهرستان سردشت.-.-.سردشت90
 
اخبارسردشت،تصاویرسردشت،مشکلات سردشت،کورد،زبان کردی

به وبلاگ من خوش آمدید
 
sardasht chim   sardasht90:  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری فارس درباره تشکیل این جلسه و تصمیم اتخاذ شده در آن افزود:  تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی چند روز پیش از این مناطق بازدید کردند و در آنجا با انتقاداتی از سوی افراد بومی آن مناطق که در زمان جنگ دچار سانحه شده بودند، مواجه شدند.
به گزارش «کردستان امروز»، "سیدعلی‌محمد موسوی" عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره تشکیل این جلسه و تصمیم اتخاذ شده در آن افزود:  تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی چند روز پیش از این مناطق بازدید کردند و در آنجا با انتقاداتی از سوی افراد بومی آن مناطق که در زمان جنگ دچار سانحه شده بودند، مواجه شدند لذا قرار شد این افراد پس از طی کردن کمیسیون پزشکی و ارائه مدارک مستند به عنوان جانباز شناخته شوند.
نماینده مردم مبارکه اصفهان در مجلس بیان داشت: به همین منظور این مسئله خارج از دستور جلسه کمیسیون و بصورت ویژه با حضور آقای زریبافان رئیس بنباد شهید مورد بررسی قرار گرفت.
در صورت طی فرایند قانونی و لازم این تصمیم در مجلس و بنیاد شهید از این پس مصدومان شیمیایی سردشت، "جانباز" محسوب گردیده و از حمایت‌های مرتبط با این مسئله برخوردار خواهند شد.
رفع مشکلات خانواده‌‌ قربانی فاجعه شیمیایی سردشت و تکاپوی حقوقی برای تامین نیازهای درمانی و معیشتی مصدومان این واقعه چند سالی است که به همت فعالان اجتماعی در سردشت و نیز برخی چهره‌ها و دلسوزان این مسئله در تهران ادامه دارد.
منبع: کردستان امروز
طبقه بندی: 7تیر سردشت،  اخبار سردشت، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ