تبلیغات
شهرستان سردشت.-.-.سردشت90 - بانوان سردشتی در تهران خوش درخشیدند/مردان مچ انداز دوم شدند
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

شهرستان سردشت.-.-.سردشت90
 
اخبارسردشت،تصاویرسردشت،مشکلات سردشت،کورد،زبان کردی

به وبلاگ من خوش آمدید
 

مچ اندازان سردشتی   بانوان کاتا کار سردشت

  sardasht90:   بانوان برومند کاتا کارسردشتی درطی مسابقاتی که به میزبانی تهران برگزارشد،موفق به کسب مدالهای کشوری و افتخار افرینی برای جامعه ورزشکار سردشت شدند.مردان مچ انداز سردشت نیز در مسابقات استانی رده دوم استانی را به خود اختصاص دادند.

  sardasht90:  درتاریخ 14بهمن،طی برگزاری یک دوره رقابت کشوری در کاتا وموزیکال فرم به میزبانی تهران یرگزار شد.که بانوان نماینده سردشتی موفق به اخذ چند مدال در رنگهای مختلف شدند.

در رده جوانان:خانم "شیبا سلیمی" موفق به کسب مقام دوم کشوری شد

در رده نوجوانان:خانم "فرشته معروفی آذر" موفق به اخذ رده قهرمانی شد

در رده خردسالان: خانم "شیبا ایران نژاد" مقام سوم را کسب نمود

در رده نونهالان: خانم "فریناز معروفی آذر" مقام دوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.

در مسابقات استانی مچ اندازی نیز که به میزبانی شهرستان نقده برگزار شد مچ های قدرتمند سردشتی رده دوم استانی را به خود اختصاص دادند.در طی این دوره از مسابقات مرد شماره دو مچ انداز کشور آقای "مسعود فاتحی" توانست در هردو دست راست وچپ مقام اول را کسب نماید.و قهرمان قهرمانان این دوره نیز آقای "ریبوار احمدحمزه"بود.

اضافه میکنیم تیم پرورش اندام سردشت نیز هم اکنون در مسابقات بین المللی به سر می برد که تا این لحظه اخباری دررابطه با دست آوردهای ایشان به دست ما نرسیده است.

قابل ذکر است نبود امکانات ورزشی در شهرستان سردشت از عمده ترین مشکلات ایشان می باشد که متاسفانه اقدام آنجنانی ودر خور شان ورزشکاران سردشتی تا به حال صورت نگرفته است.

طبقه بندی: اخبار سردشت، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ